جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

اعضای شورای هیئات مذهبی شهرستان قائم شهر با حضور در دفتر امام جمعه ، با آیت الله معلمی دیدار کردند + تصاویر

پیش از ظهر دوشنبه مورخ 30 خرداد 1401 ، اعضای شورای هیئات مذهبی شهرستان قائم شهر با حضور در دفتر امام جمعه ، با آیت الله معلمی دیدار کردند .
آیت الله معلمی در این دیدار ، ضمن خیرمقدم به حاضرین ، و تشکر از تشکیلات اداره تبلیغات اسلامی قائم شهر که مدیریت کردند و این انتخاب برگزار شد ، فرمودند: از اعتماد دیگران به شماها خوشحالیم و به شما هم تبریک عرض میکنیم این اعتماد را . اعتماد دیگران به انسان موجب افزایش مسئولیت انسان میشود ، لذا باید به خدا پناه برد و از خدا مدد خواست ، که انسان بتواند در قبال این اعتماد ، درست عمل کند.
ایشان افزودند : یک وقتی است که انسان در نتیجه ی اعتماد و انتخاب ممکن است منافع مادی داشته باشد ، که البته منافع مادی زوال پذیر است . ولی یک جایی مثل این مسئولیت که شما هستید ، منفعت معنوی و خیر آخرت را در پی دارد برای انسان .اینجا باید به خدا پناه ببرد و هم از خدا توفیق بخواهد برای ادای وظیفه و هم از خدا بخواهد که بتواند به درستی اعتماد دیگران را پاسخ بدهد .
عضو مجلس خبرگان رهبری فرمودند : این که شما هیئت مرکزی انتخاب شدید ، باید در معنا خودتان را خدمتگزار همه ی هیئت های مذهبی ببینید و از خدا مدد بخواهید که بتوانید به درستی انجام تکلیف کنید . فرصت خوبی است هیئت های مذهبی اگر مدیریت خوبی هم داشته باشد.

مطالب مرتبط

مراسم گرامیداشت مقام شامخ رئیس جمهور شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی و همراهان شهیدش ، همراه با مراسم نمازجمعه 4 خرداد 1403 به روایت تصویر

پیش از ظهر جمعه مورخ 4 خرداد 1403 ، مراسم گرامیداشت مقام شامخ رئیس جمهور شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی و همراهان شهیدش ،

ادامه مطلب

پیام آیت الله علی معلمی«عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قائم شهر» در پی شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی «رئیس جمهور شهید ایران اسلامی»

بسم الله الرحمن الرحیم مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا سرمایه بزرگی را

ادامه مطلب