جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

متن پیام نوروزی ابوالشهیدین آیت‌الله معلمی به مناسبت آغاز سال 1398

ابوالشهیدین آیت‌الله معلمی امام جمعه قائم شهر و نماینده مردم استان مازندران در مجلس خبرگان رهبری ،  در پیامی به‌مناسبت آغاز سال 1398، ابراز امیدواری کردند سال جدید ، سال اراده ای محکم و عزمی استوار در پی عملیاتی ساختن بیانیه ی مهم و راهگشای رهبر حکیم و فرزانه انقلاب باشد.
متن پیام آیت‌الله معلمی به شرح زیر است:

 

بِسمِ اللهِ الرَّحمَنِ الرَّحیم

از مظاهر رحمت و قدرت قادر متعال است آمدن فصل بهار ، و تجدید حیات در نظام هستی ،    « وَ آیَهٌ لَهُمُ الْأَرْضُ الْمَیْتَهُ أَحْیَیْنَاهَا وَ أَخْرَجْنَا مِنْهَا حَبًّا » ؛ مشاهده قدرت بالغه الهی در پیدایش حیات مجدّد و رویش نباتات نشاط آور و امید آفرین است ، و بشارت تحوّلی بهتر از گذشته را نوید می دهد.

لذا برای برون رفت از شرائط نامساعد اقتصادی که بخشی از آن پیامد تحریم دشمنان مستکبر ما ،  و عوامل منطقه ای آنان است ، و بخشی دیگر حاصل بی تدبیری مدیران ذیربط اجرائی است ،  که رهنمودهای رهبری معظم را در پایبندی به اقتصاد مقاومتی ، جدی نگرفته بودند ، متضرّعانه به درگاه او جَلَّ وَ عَلا ، دست دعا بر می داریم و می خوانیم «یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ ، یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ ، یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ ، حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ» .

قطعاً اگر با اراده ای محکم و عزمی استوار در پی عملیاتی ساختن بیانیه ی مهم و راهگشای رهبر حکیم و فرزانه انقلاب باشیم ، به خواست خدای متعال ، آینده ای بهتر از گذشته در انتظار ما است بِعون الله تبارک و تعالی شأنه ، و بر همه این مشکلات فائق خواهیم آمد ، و الله مُستَعان.

علی معلمی – امام جمعه قائم شهر و عضو مجلس خبرگان رهبری

zq3l_payaam_saal_now_page_1.jpg

مطالب مرتبط

همایش ملی «مهدویت ، انقلاب اسلامی ، و تمدن نوین اسلامی» با حضور و ایراد بیانات آیت الله معلمی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل برگزار شد + تصاویر

پیش از ظهر چهارشنبه مورخ 2 اسفند 1402 ، همایش ملی «مهدویت ، انقلاب اسلامی ، و تمدن نوین اسلامی» با حضور و ایراد بیانات

ادامه مطلب