آقای عالیشان«مدیرکل» و جمعی از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش استان مازندران ، با حضور در دفتر امام جمعه قائم شهر ، با آیت الله معلمی دیدار کردند + تصاویر

چهارشنبه 4 ژانویه 2023

پیش از ظهر چهارشنبه مورخ 14 دی 1401 ، آقای عالیشان«مدیرکل» و جمعی از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش استان مازندران ، با حضور در دفتر امام جمعه قائم شهر ، با آیت الله معلمی دیدار کردند .

آیت الله معلمی در این دیدار ، ضمن خیرمقدم به حاضرین فرمودند: ورزش یکی از مؤلفه های قدرت ، و یکی از مؤلفه های شخصیت است . ورزش در بالابردن شخصیت انسانی کمک میکند ، اما مؤلفه ی مستقلی نیست و نیاز به چیز دیگری هم دارد ؛ در کنار توانمندی و نیروی جسمی و ورزشکاری ، ارزشهای والای انسانی مکمل هم میشود .

رئیس شورای فرهنگ عمومی قائم شهر افزودند: یک وقتی طرف مومن است ، اما توانمندی ندارد ، ولی توانمند مومن به مراتب بالاتر از مؤمن ضعیف است . خدا توانمندی را دوست دارد . خود خدا از همه چیز و همه کس توانمند تر است . هر چیزی که از صفات الهی است ، اگر انسان هم از آن عرصه ذره ای بهره ببرد از کمالات انسانی است ، مثل خود علم و دانایی.

امام جمعه قائم شهر افزودند: یکی از مسائل مهم حیاتی برای انسان امر ورزش است . البته اگر منهای ارزشهای انسانی باشد ناقص است و کامل نیست . ولی اگر در کنار ارزشهای انسانی باشد آنوقت است که خیلی زیبا جلوه گری میکند.

دیدگاه ها