جمعی از فرزندان شهدای شهرستان قائم شهر ، با حضور در دفتر امام جمعه ، بمناسبت روز پدر ، با آیت الله معلمی دیدار کردند + تصاویر

چهارشنبه 24 فوریه 2021

پیش از ظهر چهارشنبه مورخ 6 اسفند 1399 ، جمعی از فرزندان شهدای شهرستان قائم شهر ، با حضور در دفتر امام جمعه ، بمناسبت روز پدر ، با آیت الله معلمی«عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قائم شهر» دیدار کردند.

آیت الله معلمی در این دیدار فرمودند: سالروز ولادت حضرت علی «ع» امیرالمومنین را روز پدر گفتند ، برای اینکه فرصتی باشد که هم خود پدران توجه کنند که مسئولیتشان و تأنیتشان در مقام پدر چیست ، و هم از سوی دیگر فرصتی است برای فرزندان که تکریم مقام پدر را داشته باشند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان قائم شهر در ادامه افزودند: پدران شمابا خدا معامله کردند ، و خداوند هم عزت می دهد ، که هرکه با خدا باشد ، خدا هم با اوست.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان قائم شهر در ادامه فرمودند: شما همین الآن هم با حسن عملتان می توانید تکریم مقام پدران بزرگوارتان را در جایگاه پدر داشته باشید. فرزندان شهدا عزیز ما و امانت هستند.باید مراقب بود که خنّاسان مترصّد بهانه جویی هستند که اگر خدای ناکرده پای این یادگاران سهواً بلغزد ، نسبت ناروا به انقلاب و نظام بدهند برای مقاصد سوء خودشان.

rirr_img_7277.jpg

96ge_img_7289.jpg

8rct_img_7295.jpg

3itc_img_7300.jpg

xewe_img_7302.jpg

ypuc_img_7328.jpg

دیدگاه ها