جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

نامه آیت الله معلمی«عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قائم شهر» به سردبیر روزنامه جمهوری اسلامی

متن نامه آیت الله معلمی«عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قائم شهر» به سردبیر روزنامه جمهوری اسلامی :

باسمه تعالی

آقای مهاجری «سردبیر روزنامه جمهوری اسلامی » ، شما فرافکنی نکنید!

سرمقاله شما را دیدم . جدّاً از تلقی شما از این ماجرای تأسف بار(تهاجم به اعتاب مقدّسه) تعجب کردم. شما آنان را سزاوار سرزنش ندانستید، و گفتید ما باید سرزنش شویم که در چهل سال بعد از انقلاب نتوانستیم جهل را از جامعه بزدائیم!. اگر زمان امیرالمؤمنین و خوارج نهروانیان که از سوی معاویه پشتیبانی می شدند می بودی ، آنجا هم همین حرف را  می زدی؟! شما که یک رسانه مهم نوشتاری در طول این مدت در اختیار داشتی چه کردی؟!

شما می گویید درد بزرگ این است که این جهالت ها در مذهبی ترین شهر کشور رخ می دهد! . حقیقتاً درد بزرگتر این است که مدیرمسئول روزنامه ی جمهوری اسلامی نداند که “قُم” خاستگاه انقلاب اسلامی ، سیبل هدف دشمن است!! ، و دشمن  عوامل خود را در چهره های مذهبی برای اغواء مردم با استفاده از فرصت های مختلف و ایجاد فتنه و آشوب و مقابله با نظام به میدان می فرستد.

آقای مهاجری ، اصلاً از شما چنین توقعی نبود که بگویید: “فرافکنی را کنار بگذاریم” ، که: “اینها وابسته به فلان جریان هستند!”؛ شما فرافکنی نکنید! واقعاً شما نمی دانید  که آتش این فتنه از جایی جرقه خورده است، و با برنامه ریزی اقدام شده است؟!. اگر نمی دانید که وا أسفا ! ، و اگر  می دانید ، حق ندارید بگویید اینها دست پرورده خودمان هستند! . چه کسی پرخاشگری بی مورد و هتّاکی را انقلابی گری می داند؟! چرا مغلطه می کنید؟! شما اگر از شخصی یا جریانی گِله دارید، نمی توانید با استفاده از بیت المال ، نیروهای انقلابی را اینگونه توهین و تضعیف کنی! . نیروهای انقلابی «اشدّاء علی الکفّار رحماء بینهم» هستند. این مهاجمین اگر وابسته ی  با واسطه یا بی واسطه ی عوامل استکبار نبودند ، اگر نیروهای مذهبی مؤمن بودند، چرا برای بسته شدن درب های مساجد و خانه ی خدا و تعطیل شدن نمازهای جماعت و جمعه چنین حضوری پیدا نکرده بودند؟!

آقای مهاجری ، شما هم در جریان انقلاب در کنار انقلابیون آسیب دیده اید؛ دلِ آسیب دیدگان را که با اراده و اختیار خود خطرپذیر شدند و در صحنه ایستادند و از انقلاب اسلامی دفاع کردند را نیازارید.

والسلام علی من اتبع الهدی.

علی معلمی«عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قائم شهر» – 28 اسفند 1398

83ys_98.12.28.mohaajeri_-_copy.jpg

مطالب مرتبط

مراسم گرامیداشت مقام شامخ رئیس جمهور شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی و همراهان شهیدش ، همراه با مراسم نمازجمعه 4 خرداد 1403 به روایت تصویر

پیش از ظهر جمعه مورخ 4 خرداد 1403 ، مراسم گرامیداشت مقام شامخ رئیس جمهور شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی و همراهان شهیدش ،

ادامه مطلب

پیام آیت الله علی معلمی«عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قائم شهر» در پی شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی «رئیس جمهور شهید ایران اسلامی»

بسم الله الرحمن الرحیم مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا سرمایه بزرگی را

ادامه مطلب