جلسه شورای سیاستگذاری مهدویت شهرستان قائم شهر به ریاست آیت الله معلمی، با حضور حجت الاسلام والمسلمین نصوری، در دفتر امام جمعه قائم شهر برگزار شد + تصاویر

دوشنبه 30 ژانویه 2023

جلسه شورای سیاستگذاری مهدویت شهرستان قائم شهر با حضور آیت الله معلمی«عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قائم شهر» ، و جناب حجت الاسلام والمسلمین نصوری«مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود«عج» استان مازندران» در دفتر امام جمعه قائم شهر برگزار شد .
آیت الله معلمی در این جلسه فرمودند: جلسه ی مبارکی است با موضوع و محوریت ولی الله الاعظم . اگر بنا بود که زمین خالی از حجت خدا باشد ، فایده ای نداشت ؛ سرّ لولاک لما خلقت الافلاک ، همین معنا را افاده میکند . در هیچ زمانی زمین خالی از حجت نیست . اما چرا ظاهر نیست برمیگردد به شرایط جامعه . اینکه رهبری معظم فرمود باید مهیا کنیم جامعه را ، بر همین اساس است . بستر و زمینه ی ظهور را باید مومنین تلاش کنند فراهم بشود .
رئیس شورای سیاستگذاری مهدویت شهرستان قائم شهر افزودند: این تشکیلات و این نهاد بحمدالله خدمات ارزنده ای در طول این مدت از بدو تأسیس داشت . کار ریشه ای آن است که بحث مهدویت در کتب درسی دانش آموزان و دانشگاهیان ما گنجانده بشود . قدم به قدم باید توسعه بدهیم و یکی از مراکز مهم برای توسعه و بسط مهدویت ، دبیرستان ها و دانشگاه ها است که ذهن نوجوانان و جوانان آشنا بشود تا در برابر تبلیغات سوء و اغوا کننده ی عوامل استکبار ، قدرت مقاومت داشته باشند .
در انتهای جلسه طی اعطای حکمی ، جناب آقای عظیمی بعنوان دبیر شورای سیاستگذاری مهدویت شهرستان قائم شهر معرفی شدند.

دیدگاه ها