رئیس اداره صمت ، و اعضای هیئت رئیسه اتاق اصناف قائم شهر ، با حضور در دفتر امام جمعه ، بمناسبت روز ملی اصناف ، با آیت الله معلمی دیدار کردند + تصاویر

شنبه 25 ژوئن 2022

پیش از ظهر شنبه مورخ 4 تیر 1401 ، رئیس اداره صمت ، و اعضای هیئت رئیسه اتاق اصناف قائم شهر ، با حضور در دفتر امام جمعه ، بمناسبت روز ملی اصناف ، با آیت الله معلمی دیدار کردند.
آیت الله معلمی در این دیدار ضمن خیرمقدم به حاضرین فرمودند: اگر انسان وقعاً راهی را حق تشخیص داد ، طبعاً باید پایبند باشد . بله واقعاً شرایط شرایط مساعد اقتصادی نیست ، گرانی ها افزایش پیدا کرد . در کنگره ی شهدای عشائر در کهگلویه و بویر احمد ، در پیام مقام معظم رهبری آمده است که هرکه مردم را از آینده مأیوس کند ، کار دشمن را انجام داده است ، چه بداند و چه نداند . همانگونه که در جنگ تحمیلی همه ی قدرت های بزرگ به صدام کمک کرده بودند ، الآن نیز همه دست به دست هم شدند فشار بیاورند .
عضو مجلس خبرگان رهبری افزودند: وسوسه گران القاء میکنند که کوتاه بیاییم ؛ ولی شما را به خدا ببینید ، اگر بنا است هرچه را که شیطان بزرگ گفته اطاعت کنیم ، پس این انقلاب عظیم ، این دستآورد مهم چه ؟ آنها میگویند شما نه تنها فعالیت موشکی را باید متوقف کنید ، باید موشک هایتان را نیز از بین ببرید! . ببینید ، شما اوضاع روسیه و اوکراین را ببینید ،سبب شد که خود اروپا دچار گرفتاری شده ، در فصل سرما هم کمبود گاز و مشکلات جدی . ببینید ، آنها فشار می آورند برای کوتاه آمدن ، اما هروقتی بفهمند فشارشان فایده ندارد و کوتاه آمدن در کار نیست ، قطعاً صحنه را عوض خواهند کرد.

img_1554_iqc5.jpg

img_1567_856x.jpg

img_1570_9lke.jpg

دیدگاه ها