جناب آقای عطایی«مدیرکل منابع طبیعی استان مازندران» و همراهان ایشان ، با حضور در دفتر امام جمعه قائم شهر با آیت الله معلمی دیدار کردند + تصاویر

سه‌شنبه 9 مارس 2021

جناب آقای عطایی«مدیرکل منابع طبیعی استان مازندران» و همراهان ایشان ، با حضور در دفتر امام جمعه قائم شهر با آیت الله معلمی«عضو مجلس خبرگان رهبری  و امام جمعه قائم شهر»  دیدار کردند .

آیت الله معلمی در این دیدار فرمودند : سالروز شهادت امام هفتم حضرت موسی بن جعفر«ع» است.اگر دقتی در منشأ دربند کردن آقا موسی بن جعفر«ع» و بعد هم شهادت ایشان در زندان کنیم ، دقیقاً به واقعیت تلخی می رسیم که نفوذ قدرت های استکباری در جوار امام معصوم و جامعه ی دینی این آسیب را به اسلام وارد کرد.

عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه افزودند: هفته منابع طبیعی فرصتی است که نسبت به منابع طبیعی دقت بیشتری داشته باشیم . در منظر اسلام و در دیدگاه اهل بیت ، برای حفظ و توسعه ی منابع طبیعی تأکید فراوان شده است.

ایشان افزودند: هم جایگاه مسئولیت منابع طبیعی بسیار رفیع و معنوی است و هم بسیار پُر مسئولیت.در بیان امام و رهبری و شعار دولتمردان هم همواره بر حفظ منابع طبیعی بوده است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان قائم شهر در ادامه افزودند: تصرف منابع طبیعی انواع مختلف بهانه ها را می سازد؛ لذا متصدیان امر باید هشیار باشند. وضع قوانین در جای دیگری است ، درست ؛ ولی می توان با پیشنهاد به مراتب بالاتر ، به بهبود اوضاع کمک کرد.

aisf_img_8940.jpg

uuso_img_8942.jpg

9z4c_img_8951.jpg

ots1_img_8958.jpg

stf_img_8964.jpg

2k0u_img_8927.jpg

t02m_img_8929.jpg

ok5b_img_8934.jpg

دیدگاه ها