آیت الله معلمی،بهمراه فرماندار و مسئولین بنیاد شهید و امور ایثارگران و جانشین فرمانده سپاه شهرستان قائم شهر ، با حضور در منزل شهید علی اکبر محمدی ، بازگشت پیکر مطهر این شهید را به خانواده ی این عزیز شهید اطلاع دادند + تصاویر

سه‌شنبه 16 فوریه 2021

پیش از ظهر سه شنبه مورخ 28 بهمن 1399 ، آیت الله معلمی،بهمراه فرماندار و مسئولین بنیاد شهید و امور ایثارگران و جانشین فرمانده سپاه شهرستان قائم شهر ، با حضور در منزل شهید علی اکبر محمدی ، بازگشت پیکر مطهر این شهید والامقام پس از 40 سال ، را به خانواده ی این عزیز شهید اطلاع دادند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان قائم شهر در این دیدار فرمودند:مقاومت رزمندگان در عرصه دفاع ، مظهر صبر و استقامت پدران و مادران شهداء بوده است که ان شاءلله با شهداء محشورند.

عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه افزودند : اگر آن مقاومت ها و مقاومت فرزندان این ملت در عرصه ی دفاع نبود ، امروز این صندلی ها در اختیار مدیران امروزی نبود.

ایشان افزودند: انقلاب ما مرهون خون همین شهدا ، همین جوانان رشید گرانقدر است و البته اهمیت انقلاب شکوهمند اسلامی که دستاورد میلیونها انسان ارزشمند و هزاران شهید جاوید آن و آسیب دیدگان عزیز و شهیدان زنده است و مورد امید میلیونها مسلمانان و مستضعفان جهان است، به قدری است که ارزیابی آن از عهده قلم و بیان والاتر و برتر است.

bb8k_img_6465.jpg

fmx_img_6470.jpg

ftv_img_6485.jpg

t06_img_6506.jpg

d2gj_img_6512.jpg

دیدگاه ها